Hnojivo, které si zamilujete !!!

Hnojik denik

S ním mám život jednodušší. Píší zahrádkáři a pěstitelé rostlin. Rostliny, keře, stromy, zeleninu, květiny, veškerou zeleň doma či na zahradě budete mít zdravou, vitální, bez škůdců, pohnojenou a to zcela bez použití chemických přípravků. Ano, konečně můžeme s klidným srdcem napsat, JE TO PRAVDA.

Vytvořte si doma či na zahradě oázu zdravé zeleně. Rostliny, keře, stromy, zeleninu a květiny můžete udržovat vitální a bez škůdců bez potřeby chemických přípravků

Představte si, že se již nemusíte zabývat nepřehledným množstvím sáčků a krabiček plných specifických přípravků na odstranění mšic, mravenců, molic a dalších škůdců. Ani už nebudete potřebovat různé hnojiva na orchideje, bonsaje, muškáty a další rostliny. Všechny tyto produkty lze nahradit jediným – přírodním hnojivem Hnojík.

Zkuste Hnojík a přečtěte si zkušenosti spokojených zákazníků na naší veřejné FB skupině. S Hnojíkem bude všechna vaše zeleň, od kaktusů až po thuje, naprosto bezchybná. Hnojík lze použít na všechny druhy rostlin, které pěstujete doma či venku, a to včetně těch kyselomilných.

article thumb 2
article thumb

Hnojík jemný, sypký produkt. Vzniká proséváním hmyzího trusu a je tvořen organickými látkami a rostlinnými živinami (N, P, K, Ca a Mg). Ty se postupně uvolňují do půdy a dodávají rostlinám živiny po delší dobu. Hnojík zlepšuje tepelné a vzdušné vlastnosti půdy, celkově vylepšuje její strukturu a je vhodný jako urychlovač kompostů. Toto hnojivo eliminuje riziko přehnojení a spálení rostlin, jelikož má neutrální PH hodnotu. Hnojík je také zcela bezpečný pro lidi i zvířata. 

Hnojík můžete aplikovat různými způsoby, ať už formou zálivky, posypem či postřikem. V případě problémů se škůdci, plísní nebo nemocemi rostlin vám Hnojík také poskytne pomocnou ruku. Zahrádkáři, kteří ho pravidelně používají, si velmi cení jeho účinků na odstranění škůdců a minimalizaci opětovného výskytu problémů.

Hnojení stromů a keřů

Hnojení ve skleníku

Slepičinec vs Hnojík

Pravidelná aplikace Hnojíku dodá rostlinám nejen všechny potřebné živiny, ale také látku zvanou chitin, která přirozeně posiluje vitalitu rostliny a vytváří perfektní ochranný štít.

Naše filosofie, stejně jako filosofie organického hnojiva Hnojík, spočívá v podpoře přírodní zahrady a života v ní. Cílem je pěstovat zdravé rostliny a sklízet bohatou úrodu zeleniny či ovoce, které nebude zatíženo chemickými látkami z hnojiv či přípravků.

Pokud se vám náš pohled na pěstování rostlin líbí, je Hnojík tou správnou volbou pro vás.

Nákup na eshopu