Thahiti Ibišek v zimě

Zákazník mi poslal fotky Thahiti Ibišku nyní v půlce prosince. Schodli jsme se že se v zimě rostliny hnojit nemusí, ale i tak těmto rostlinám před dvěma měsíci jak uvádi dal HNOJÍK. Běžně takzvaně „vyblité“ barvy nefotí, ale fotky mě poslal s komentářem, že sice nejsou tak barevné jako by byly v létě, ale i tak vypadají jako kdyby rostly v džungli. Podle toho, že zrovna objednával kamarádce HNOJÍK.CZ jako dárek vím, že jsme získali dalšího přiznivce, který nahradil kristalon organikou.

organické hnojení pokojové rostliny
organické hnojení pokojové rostliny

Fotky od Dáši z facebooku

Dáša zasadile macešky do dvou truhlíků. Do levého nedala HNOJÍK a do prvého 1x nasyspala HNOJÍK. Podle ní je vidět pozitivní výsledek na květnatosti rostlin. A my souhlasíme.

macešky a Hnojík

Aparagus falcatus - výsledek příhnojení

Přijde mi sice brzo hnojit pokojovky v únoru, ale jedná dobrá kamarádka se přesto podělila o výsledku při prvním použití Hnojíka. Bohužel nepořídíla fotky „před“, tak nezbývá než věřít jejímu komentáři. 

Alena Šáchor

Fotka rýmovníku od Lukáše s použitím HNOJÍKA na přesazení

Obecně se hnojivo při přesazování pokojovek nemá používat. Viz článek. Lukášovi to bylo ale jedno, neboť článek nečetl případně mu nevěřil. Promíchal hnojík se zeminou a do něj přesadil rýmovík. Poslal dvě fotky s rozestupem 25ti dnů. Třetí fotka je s dalším týdenním rozestupem.

rymovnik pred
rymovnik po
PHOTO 2021 04 06 17 50 19